20.11.2010 se konal na Obecním úřadě Červený Újezd svod dorostu, kterého se Lotynka zúčasnila. Výsledky najdete zde. Dále se v rámci svodu dorostu Lota podrobila poslechovému vyšetření srdce s negativním výsledkem :)

Ve dnech 6.-7.11.2010 jsme se zúčastnily úžasného a velmi přínosného semináře pozitivní motivace a nových metod výcviku psů s Martinou Klimešovou. Martina nám po celý víkend předávala mnoho rad, informarcí a trpělivě odpovídala na všechny naše otázky. Za to jí velmi děkujeme a již se těšíme do Čebína na letní výcvikový tábor agility. Za fotografie děkuji Pavlovi a Hance Maršálovým.

Elinka se dnes zúčastnila cvičení na míčích v OSA Panda Praha.

23.10.2010

Na výstavě konané Klubem chovatelů Kavalír a King Charles španělů na zámeckém nádvoří v Mělníku Lotynka získala v konkurenci 13 psů známku VÝBORNÁ. Výsledky najdete zde.

2.10.2010

Neoficiální závody agility konané ZKO Chlumec. Elinka doběhla v agility první a jumpingu poslední :) Lotynka poprvé běžela parkur s velikostí překážek S, ze začátku jí to překvapilo, ale nakonec vše  zvládla a do cíle doběhla s velkou slávou.

4.9.2010

Se konaly neoficiální agility závody v Mostě "O Rastaváckou tlapku". Tentokrát se nám velmi zadařilo, s Elinkou jsme oba běhy zaběhly čistě a v nejlepším čase, takže v součtu 1. místo :) S Lotynkou jsme skončily 8 z 12.

31.8.2010

Lotynka oslavila své první narozeniny. Přejeme jí hodně zdraví a mnoho sportovních a výstavních úspěchů :)

25.7.2010 Závody v Hale pro psy, Praha.

18.7.2010

První závody v rámci závěru výcvikového pobytu Svojanov. Lotynka si v kategorii štěňátka vyběhala krásné druhé místo.

12.6.2010

16. Oblastní výstava psů všech plemen, Praha Kunratice. Třída mladých, posuzoval Josef Němec. Lota se velmi líbila, byla oceněna Výborná 1 a titulem Vítěz třídy mladých.

6.6.2010 Neoficiální závody AcanaCup konané v ZKO Nymburk.

Jumping 13 z 22, agility 10 z 22, v součtu 10 místo z 22. Hra 2 místo z 66 závodníků :)

30.5.2010

"Výstava nanečisto" konaná v krytém výcvikovém středisku Dogshow Praha v závěru kurzu vystavování s Jitkou Hořákovou a Martinem Bastlem. Lotynka se stala absolutním vítězem. Posuzovala Ing. Alena Košťálová

15.5.2010  Elí se zúčastnila jejích prvních neoficiálních závodů agility v Lounech pod názvem S.O.S. závod II. ročník na pomoc útulku Jimlín v kategorii začátečníci.